K
AAA
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
BIP | MOSiR Łomża
BIP | MOSiR Łomża
BIP.gov.pl

    Kontakt

    MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W ŁOMŻY

    ul. Zjazd 18

    18-400 Łomża

    Tel./fax: 86 215 06 05

    NIP: 718-21-02-536

    REGON: 200289721

    e-mail: sekretariat@mosir.lomza.pl


     

    WYKAZ TELEFONÓW OBIEKTÓW MOSiR:

    Sekretariat MOSiR: 86 215 06 05

    Pływalnia, ul. Niemcewicza 17A: 86 216 01 08

    Park Wodny, ul. Ks. Kard Stefana Wyszyńskiego 15: 86 218 06 92

    Obiekt noclegowy HOSTEL, ul. Zjazd 18: 86 216 34 27

    Stadion Miejski, ul. Zjazd 18: 86 215 00 12

    Boisko Orlik 2012, ul. Katyńska 3: 728 998 317

    Tereny Sportowe Rekreacyjne n/Narwią - Port Łomża, ul. Żydowska 10: 784 001 446/86 444-10-11


     

    Lp.

    Imię i Nazwisko

    Stanowisko

    e-mail

    telefon

    DYREKTOR

    1

    Andrzej Modzelewski

    Dyrektor

    sekretariat@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05

    GŁÓWNY KSIĘGOWY

    2

    -

    Główny Księgowy

    -

    86 215 06 05 wew. 104

    DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

    3

    Anna Malinowska

    p.o. Głównego Księgowego

    malinowska.a@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05 wew.104

    696 194 654

    4

    Bożena Żukowska

    Pomoc administracyjna

    bzukowska@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05

    DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY

    5

    Paulina Cwalina

    Kierownik DAG

    pcwalina@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05 wew.106

    784 001 467

    6

    Sylwia Wysocka

    Specjalisa ds administracyjnych

    swysocka@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05 wew.106

     

    7

    Teresa Witkowska

    Pomoc administracyjna

    twitkowska@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05 wew.106

    DZIAŁ ORGANIZACJI IMPREZ I MARKETINGU

    8

    Kamil Walczyk

    Kierownik Działu Organizacji Imprez i Marketingu

    kwalczyk@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05 wew.102

    696 198 988

    9

    Anna Męczkowska

    Specjalista ds. marketingu

    ameczkowska@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05 wew.102

    10 Zbigniew Dziekoński Pomoc administracyjna zdziekonski@mosir.lomza.pl 86 215 06 05 wew.102
    11 Aleksandra Świtaj Instruktor rekreacji ruchowej aswitaj@mosir.lomza.pl 86 215 06 05 wew.102

    KOMPLEKS OBIEKTÓW SPORTOWO-REKREACYJNYCH

    12

    Piotr Mańko

    Kierownik Gospodarz Kompleksu Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych

    -

    86 215 00 12 

    784 239 655

    13

    Agnieszka Piwko

    Kierownik recepcji

    hostel@mosir.lomza.pl

    86 215 00 12

    784 033 965

    KOMPLEKS OBIEKTÓW WODNYCH SPORTOWO - REKREACYJNYCH

    14

    Przemysław Wojciech Chrzanowski

    Kierownik Kompleksu Obiektów Wodnych Sportowo - Rekreacyjnych

    pm2-kierownik@mosir.lomza.pl

    86 218 06 92

    694 138 712

    15

    Dariusz Dobrzycki

    Zastępca Kierownika Kompleksu Obiektów Wodnych Sportowo - Rekreacyjnych

    plywalnia1@mosir.lomza.pl

    86 216 01 08

    16

    Artur Szymanowski

    Pomoc administracyjna

    arturs@mosir.lomza.pl

    86 218 06 92

    17 Bożena Zabielska Pomoc administracyjna bzabielska@mosir.lomza.pl 86 218 06 92

    DZIAŁ KADR I PŁAC

    18

    Monika Nitkowska

    Kierownik Działu Kadr i Płac

     mnitkowska@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05 wew.105

    19

    Justyna Rychter

    Specjalista ds. płac 

    jrychter@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05 wew.105

    20

    Monika Grygo

    Pomoc administracyjna

    mgrygo@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05 wew.105

    SAMODZIELNE STANOWISKO DS.BHP

    21

    Tomasz Tyl

    Specjalista ds. BHP

    ttyl@mosir.lomza.pl

    86 218 06 92

    604 114 148

     

     

     

     




    + =
     
    ⇑ do góry strony ⇑
    Opublikował: Anna Męczkowska
    Publikacja dnia: 02.11.2020
    Podpisał: Anna Męczkowska
    Dokument z dnia: 02.11.2020
    Dokument oglądany razy: 3245
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży ul. Zjazd 18 18-400 Łomża Tel/fax: 86 215 06 05 NIP: 718-21-02-536 www.mosir.lomza.pl